ال ای دی
driver on board) DOB) ، سی او بی هایی که با برق مستقیم 220 ولت کار میکنند و نیاز به درایور ندارند که هم کار را برای ما آسان کرده است هم صرفه جویی در هزینه می شود .                   

توان های ال ای دی DOB از 3 وات تا 100 وات می باشد که بستگی به نیاز مشتری و محل مورد نظر متغییر می باشد .

ال ای دی های DOB در تمامی رنگ ها تولید شده است و به دلیل این که قیمت درایور ال ای دی بالا رفته است بنابراین استفاده از ال ای دی های DOB بسیار مقرون به صرفه می باشد بنابراین اگر کیفیت ال ای دی های DOB مناسب باشد جایگزین خوب و اقتصادی برای انواع ال ای دی اس ام دی و سی او بی میباشد .


ال ای دی DOB به دلیل این که نیاز به درایور ندارند و با برق 220 ولت مستقیم کار میکنند  بسیاری از مشکلات را مرتفع می کند و یکی از این مشکلات این است که فضایی را که مربوط به ساخت و استفاده از قالب لامپ هست را کوچک می کند.

 ال ای دی های DOB کاملا مهندسی ساخته شده و تمامی آیتم های جهانی ساخت یک لامپ روشنایی را دارد و از لحاظ گرمایی باعث آسیب به لامپ و روشنایی نمی شود .

ال ای دی RGB با روش DOB ، کار را برای تولید کنندگان راحت کرده به طوری که برای این که ال ای دی های فول کالر و تمام رنگی را طراحی کنند ، دیگر مشکل موجود بودن درایور یا طراحی و ایجاد افکت ندارند و به راحتی با یک کنترلر رنگ ها تغییر میدهند.
( ال ای دی RGB برای ایجاد صفحه های نورپردازی بیشتر مورد کاربرد است )

طبقه بندی: جواد الکترونیک ( آشنایی و کار با ال ای دی )،

شنبه 4 آبان 1398 | 11:21 ق.ظ | جواد جواد | نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic